Waterstand Weerwsv-giesbeek-youtube

 

De inschrijving voor het hellen najaar 2025 is geopend!! Hiervoor moet je eerst inloggen en dan kun je je inschrijven.

Werkzaamheden aan sluizen in Nederrijn en Lek

Geplaatst op 20-04-2020  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Redactie

Rijkswaterstaat renoveert de drie stuwcomplexen (Driel, Amerongen en Hagestein) in de Nederrijn en Lek waardoor er straks enkele stremmingen en beperkingen ten aanzien van de bootlengte zijn. 

Stremmingen en beperkingen

In enkele weekenden media mei, juni en augustus 2020 zijn er stremmingen in de sommige weekendnachten. Download de bijlage om te zien om welke weekenden het gaat.

Verder gelden er enkele beperkingen ten aanzien van de bootlengte en de doorgang van de sluizen in Driel, Hagestein, en Amerongen. Download ook hiervoor de bijlage om de verdere details te bekijken. 

 


 
 
 
 

Wij respecteren - en beschermen
uw privacy. Het AVG-OK vignet
is hier het bewijs van. 


 

 

Activiteiten


 

SEP
17
Jeugd Laser Pico les CWO Basis

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 14 / 14 | Haven WSV Giesbeek

SEP
19
Groepszeildag Sailability

Sailability | 10:00 - 17:00 | deel 6 / 6 | Lijzijde

SEP
20
Jeugd Optimist les CWO Basis

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 09:00 - 12:00 | deel 14 / 14 | WSV Giesbeek

SEP
20
September Zeilwedstrijden

Zeilwedstrijden | 09:00 - 17:00 | deel 1 / 2 | WSV Giesbeek

SEP
20
Najaarstocht Motorbootclub

Motorbootcommissie | 10:00

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  Heb je Nieuws?

© 2024 WSV Giesbeek