De inschrijving voor het hellen najaar 2025 is geopend!! Hiervoor moet je eerst inloggen en dan kun je je inschrijven.
Rijkswaterstaat renoveert de drie stuwcomplexen (Driel, Amerongen en Hagestein) in de Nederrijn en Lek. Dankzij centrale bediening kunnen de complexen sinds november 2019 24/7 worden bediend. Sinds begin dit jaar worden de sluizen in Driel, Amerongen en Hagestein ook in de weekendnachten bediend.
In verband met de renovatie moeten er in de loop van 2020 nog resterende werkzaamheden aan de sluizen worden uitgevoerd. Dit betekent dat de stuwcomplexen dan enkele weekendnachten gestremd zullen zijn.
Gedurende september en oktober is bediening van de sluizen in enkele weekendnachten niet mogelijk, omdat er dan wordt gewerkt aan de bediening- en besturingssystemen. Het gaat steeds om de nacht van zondag op maandag: er is dan geen bediening van zondag 20.00 uur tot maandag 6.00 uur.
Hieronder zie je welke stuwcomplexen in welke weekendnachten gestremd zijn:
SEP
17
|
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 14 / 14 | Haven WSV Giesbeek |
SEP
19
|
Groepszeildag Sailability
Sailability | 10:00 - 17:00 | deel 6 / 6 | Lijzijde |
SEP
20
|
Jeugd Optimist les CWO Basis
Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 09:00 - 12:00 | deel 14 / 14 | WSV Giesbeek |
SEP
20
|
September Zeilwedstrijden
Zeilwedstrijden | 09:00 - 17:00 | deel 1 / 2 | WSV Giesbeek |
SEP
20
|
Najaarstocht Motorbootclub
Motorbootcommissie | 10:00 |