Er zijn nog enkele plekken beschikbaar voor de zwaardbootlessen in de Laser (Radiaal en Pico) en de Optimist. VOOR DE WEDSTRIJDTRAINING ZIJN TWEEMANSBOTEN OOK WELKOM!
Rijkswaterstaat renoveert de drie stuwcomplexen (Driel, Amerongen en Hagestein) in de Nederrijn en Lek. Dankzij centrale bediening kunnen de complexen sinds november 2019 24/7 worden bediend. Sinds begin dit jaar worden de sluizen in Driel, Amerongen en Hagestein ook in de weekendnachten bediend.
In verband met de renovatie moeten er in de loop van 2020 nog resterende werkzaamheden aan de sluizen worden uitgevoerd. Dit betekent dat de stuwcomplexen dan enkele weekendnachten gestremd zullen zijn.
Gedurende september en oktober is bediening van de sluizen in enkele weekendnachten niet mogelijk, omdat er dan wordt gewerkt aan de bediening- en besturingssystemen. Het gaat steeds om de nacht van zondag op maandag: er is dan geen bediening van zondag 20.00 uur tot maandag 6.00 uur.
Hieronder zie je welke stuwcomplexen in welke weekendnachten gestremd zijn:
|
APR
22
|
Vrij zeilen (woe) met begeleiding
Valkzeilen | 18:00 - 21:00 | deel 4 / 24 | Haven WSV Giesbeek |
|
APR
23
|
Masterclass zeilen (voorheen Zeiltraining)
Valkzeilen | 18:00 - 22:00 | deel 4 / 14 | Haven WSV Giesbeek |
|
APR
23
|
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | deel 8 / 8 | Eetcafé De Giese Aanleg |
|
APR
24
|
Motorbootinstructie
Algemeen | 19:00 - 23:00 | Lijzijde WSV Giesbeek |
|
APR
25
|
Introductie wedstrijdzeilen Valk instructeurs
Valkzeilen | 10:00 - 14:00 | Lijzijde |



