DRINGEND VERZOEK AAN ALLE LEDEN: willen jullie de boten verplaatsen van de steiger waar ze niet horen in het zomerseizoen, zodat de eigenaar van de plek zijn/haar boot daar kan aanleggen. De havenmeester is tijdelijk minder aanwezig i.v.m. ziekte. De hulphavenmeesters zijn aanwezig op maandag, donderdag, zaterdag en zondag van 10 - 16u. U kunt wel dagelijks bellen naar 0313 - 63 14 34 of mailen naar retseemnevah.[antispam].@wsvgiesbeek.nl De LEDENadministratie, Marlies, is aanwezig op dinsdag tussen 9:00 en 17.00 u. De FINANCIËLE administratie, Jeanine, is aanwezig op woensdag tussen 9:00 en 17.00 u. Beiden zijn bereikbaar via 0313-631434. Openingstijden Eetcafé De Giese Aanleg: do 8-5 vanaf 16u, vrij 9-5 vanaf 16u, za 10-5 vanaf 11u en zo 11-5 vanaf 12u.
Rijkswaterstaat renoveert de drie stuwcomplexen in de Nederrijn en Lek. Een van de onderdelen van de renovatie betreft de sluizen. Dat betekent dat de sluizen in Driel, Amerongen en Hagestein de komende jaren om de beurt 10 weken gestremd zullen zijn. Verkeer vaart dan om via de Waal.
Op 26 februari startte Rijkswaterstaat de renovatie van de sluis bij Amerongen. Deze sluis is gestremd tot en met 6 mei 2018. De scheepvaart kan in deze periode omvaren via de Waal.
Tijdens de stremming van sluis Amerongen worden de elektrotechnische installaties en de bewegingswerken van de sluisdeuren vervangen. Daarnaast maken we de sluis geschikt voor toekomstige centrale bediening en worden alle verlichtings- en cameramasten vervangen. Tot slot voert Rijkswaterstaat betonreparaties uit in de hele sluis.
De scheepvaart wordt op de hoogte gehouden via ‘Berichten aan de scheepvaart’ (BAS-berichten). Actuele informatie over de beschikbaarheid van de vaarweg kun je vinden op de website Vaarweginformatie.nl.
Meer informatie over het project is te verkrijgen via het gratis informatienummer van Rijkswaterstaat 0800 – 8002 of de projectpagina van Rijkswaterstaat.
MEI
11
|
Windsurf LT
Zeilwedstrijden | 09:00 - 17:00 | Haven WSV Giesbeek |
MEI
12
|
Cursus Zeilen Kielboot 2025 (ma)
Valkzeilen | 18:30 - 21:00 | deel 6 / 15 | Haven WSV Giesbeek |
MEI
12
|
Vrij jeugzeilen maandag- en vrijdagavond
Algemeen | 18:30 - 21:00 | deel 3 / 36 | Haven WSV Giesbeek |
MEI
13
|
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 2 / 14 | Haven WSV Giesbeek |
MEI
13
|
Vrij Zeilen
Valkzeilen | 18:30 - 21:00 | deel 7 / 24 | Haven WSV Giesbeek |