LET OP: M.i.v. vrijdag 25 september 10.00 uur is het op de IJssel éénrichtingsverkeer, enkel stroomopwaarts van Doesburg richting Arnhem!
Alle geïnteresseerde leden zijn van harte welkom bij de derde clubavond van dit seizoen. De avond is op vrijdag 30 november aanstaande en begint om 20.00 uur in Ruumzicht. Tijdens de clubavonden is er een inhoudelijk/informatief gedeelte van ongeveer 1 uur over diverse watersportonderwerpen.
Deze avond staat in het teken van het zeilverhaal van Ate en Gees. Ze vertellen over hun belevenissen van de eerste etappe van Makkum naar Tenerife.
Noteer alvast in je agenda wanneer de volgende clubavonden zijn. Ze beginnen altijd om 20.00 uur en zijn in Ruumzicht.
Overzicht clubavonden:
Neem voor meer informatie over de clubavonden contact op met Willem Sijbrant via tnarbjis.melliw.[antispam].@wsvgiesbeek.nl. Klik hier voor meer informatie over zowel de clubavonden als de zeiltheorieavonden.
|
OKT
10
|
LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie 2026
Cursussen | 09:00 - 12:00 | deel 1 / 2 | Lijzijde |
|
OKT
10
|
Wet- en regelgeving
Algemeen | 10:30 - 12:30 | Bestuurskamer |
|
OKT
11
|
Arnhemse reddingsbrigade
Algemeen | 08:00 - 12:00 | Bestuurskamer en strand |
|
OKT
12
|
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Cursussen | 19:30 - 22:00 | deel 1 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek |
|
OKT
14
|
Vrijzeilen (woe middag)
Valkzeilen | 12:30 - 16:00 | deel 5 / 6 | Haven WSV Giesbeek |



