De havenmeester is in de maand maart op wisselende dagen aanwezig. Hij is wel telefonisch bereikbaar op werkdagen via 0313-631434. De administratie is bereikbaar op dinsdag tussen 9:00 en 17.00uur via 0313 - 63 14 34. Ons clubhuis Ruumzicht is op zaterdagen geopend van 10:00 tot 16:00 uur. Loop rustig binnen voor een kop koffie of thee of warme chocolademelk.

Jeugdzeilers in Cadet sluiten zeilseizoen af

Geplaatst op 20-12-2022  -  Categorie: Zeilen  -  Auteur: Redactie

winnaars-chocolade-cup

Afgelopen 27 november sloten de jeugdzeilers van WSV Giesbeek in de Cadet het zeilseizoen af met een wedstrijd op de Loosdrechtse Plassen. De wedstrijd werd georganiseerd door GWV De Vrijbuiter. In totaal deden er 90 zeilers mee verdeeld over verschillende klassen waaronder 29-ers, O-jollen, Cadetten, Optimisten, Ilca's, Solo's, Splashes, Ynglings en Aero’s. Het was een gezellig maar vooral een sportief evenement.

Jeugdleden

Onze jeugdleden Bram van Goinga (15), Madee Verheul (14), Levi Maes (13), Lars van der Burgt (14) en Luuk Boekhorst (12) deden mee. Ze moesten vroeg opstaan die ochtend want om 09:45 zeilklaar in de haven in Oud-Loosdrecht. Het heeft ook een groot deel van de dag geregend, maar dat kon de pret niet drukken. Er stond een heerlijke wind dus kon er werd lekker geracet. 

Prijzen

Bram en Madee hebben zich in de prijzen gezeild maar iedereen kon een welverdiende chocoladeletter ophalen tijdens de prijsuitreiking. Na de prijsuitreiking was er voor ieder die wilde een bord lasagne.

Winterslaap en start trainingen eind januari

Nu twee maanden winterslaap voordat we eind januari 2023 de trainingen weer gaan oppakken met naar alle waarschijnlijkheid een zeetraining op de Noordzee bij Brugge in België. Dit in voorbereiding van het wereldkampioenschap van de Cadet-klasse wat komend jaar ook in België wordt gehouden.

cadet-team


 
 
 
 

Volg ons op


 

Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.

Activiteiten


 

MRT
4
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen

Cursussen | 19:30 - 22:00 | deel 4 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

MRT
6
LZ - Klein Vaarbewijs 2

Cursussen | 19:30 - 22:00 | deel 8 / 9 | Lijzijde WSV Giesbeek

MRT
11
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen

Cursussen | 19:30 - 22:00 | deel 5 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

MRT
13
LZ - Klein Vaarbewijs 2

Cursussen | 19:30 - 22:00 | deel 9 / 9 | Lijzijde WSV Giesbeek

MRT
14
Repetitie avond Ruumsingers

Ruumsingers | 20:00 - 22:00 | Ruumzicht

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  heb je Nieuws?

© 2022 WSV Giesbeek