Gedurende het zomerseizoen (tot 1 november) is de havenmeester alle dagen in de week aanwezig van 9:00 - 17:00 uur en telefonisch bereikbaar via 0313-631434. Lid van WSV Giesbeek maar geen eigen zeilboot? Huur dan een Valk. Kijk voor meer informatie op https://www.wsvgiesbeek.nl/valk-verhuur Exclusief voor leden van WSV Giesbeek, het Ledenuurtje: iedere zaterdag van 16.00 tot 17.00 uur. Koffie/thee, frisdrank en een pilsje van de tap kosten slechts 1 euro per consumptie.
Na drie jaar geen RijnRace te hebben kunnen varen was het dit jaar weer raak. De 58e jaargang heeft een prachtige herstart gekregen met ruim 30 boten de rivier af. In een zonovergoten dag met een lekkere wind in de rug stoven de snelste deelnemers in iets meer dan anderhalf uur de Neder-Rijn van het Gat van Heteren naar het Gat van Opheusden, en weer terug naar het Linge-kanaal om daar, onder toezicht van het publiek dat zich op het terras van VADA had verzameld, te finishen. WSV Giesbeek is één van de organisatoren van de RijnRace.
Het evenement werd vervolgd met een welverdiende Schippersborrel, waar de verhalen gedeeld konden worden met de andere deelnemers. Het schippersdiner bestond uit een overvloedige BBQ met de benodigde salades voor de vitamientjes. En aansluitend de prijsuitreiking, verzorgd door onze BARD die zijn zangkwaliteiten even verruilde voor een ongeëvenaarde hulde aan de deelnemers die in de prijzen mochten vallen.
De volledige uitslag is te vinden op www.rijnrace.nl maar de prestatie van Rob Mink mag nog wel even genoemd worden; als klasse eerste, overall eerste en verdediger van de gezamenlijke vereniging prijs wist hij alle de loef af te steken. Er ligt een uitdaging voor de andere verenigingen in het verschiet om op 1 juli 2024 de strijd aan te gaan om de felbegeerde helmstok.
De avond werd besloten met het schippersbal waar de muziek nog naklonk onder het aanschouwen van de prachtige foto’s die door leden van fotoclub Camera Obscura vanaf de meevarende boten waren gemaakt. Hierdoor kon iedere deelnemer zien wat er zich nog meer tijdens de RijnRace 2023 afspeelde. Ook de dronebeelden van FeniksX Design werden met grote aandacht bekeken. Kortom een bijzonder geslaagd evenement dat een mooi fundament heeft gelegd voor nog vele jaren RijnRace.
Alle beelden zijn te zien op www.rijnrace.nl.
SEP
24
|
Eindejaarstocht Motorbootcommissie
Motorbootcommissie | 09:00 - 00:00 | deel 2 / 2 | Vaartocht buiten WSV Giesbeek |
SEP
28
|
Overleg
Algemeen | 19:00 - 23:00 | Lijzijde |
SEP
28
|
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumsingers | 20:00 - 22:03 | deel 2 / 8 |
SEP
30
|
Sailability zeildag
Sailability | 10:00 - 17:00 | WSV Giesbeek |
OKT
2
|
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Cursussen | 20:00 - 22:00 | deel 1 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek |