Waterstand Giesbeek

Giesbeek

 

 

 

Waterstand Weer WSV Giesbeek instagram WSV Giesbeek Facebook wsv-giesbeek-youtube


Landelijk 

 

LET OP: M.i.v. vrijdag 25 september 10.00 uur is het op de IJssel éénrichtingsverkeer, enkel stroomopwaarts van Doesburg richting Arnhem! Hellen van boten op een bok wordt uitgesteld in verband met de lage waterstand. Wanneer de waterstand het weer toelaat neemt de havenmeester contact op.

Giesbeekse J70-zeilers kampioen bij 24 uurs race

Geplaatst op 07-09-2022  -  Categorie: Zeilen  -  Auteur: Redactie

De 24 uurs zeilrace is het grootste zeilevenement van Nederland met meer dan 400 deelnemende kajuitzeilboten. 24 uur lang zeilen, wachten draaien, koken, eten en slapen tijdens de race en tegelijkertijd een mooi resultaat neerzetten: zoveel mogelijk mijlen maken in 24 uur.

Eerste in Toerklasse 1

In de J/70 deden dit jaar vijf leden van WSV Giesbeek mee en zij behaalden een zeer mooi resultaat. Ze werden eerste in Toerklasse 1. Een bijzondere prestatie mede ook omdat ze nog niet eerder aan deze race hebben deelgenomen.

Gefeliciteerd Merel Groeneweg, Yannica Block, Pol Klein, Joost van Gemert en Koen Sibbel! (Yannica ontbreekt op de foto)


 
 
 
 

Wij respecteren - en beschermen
uw privacy. Het AVG-OK vignet
is hier het bewijs van. 


 

 

Activiteiten


 

OKT
21
Onderhoud Valken

Valkzeilen | 09:00 - 14:00 | Lijzijde WSV Giesbeek

OKT
21
Vrijzeilen (woe middag)

Valkzeilen | 12:30 - 16:00 | deel 6 / 6 | Haven WSV Giesbeek

OKT
22
Repetitie avond Ruumsingers

Ruumsingers | 19:30 - 22:00 | deel 4 / 17 | Eetcafé De Giese Aanleg

OKT
24
Kielboot onderhoud

Algemeen | 08:00 - 17:00 | Lijzijde of bestuurskamer

OKT
26
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen

Cursussen | 19:30 - 22:00 | deel 3 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  Heb je Nieuws?

© 2024 WSV Giesbeek