De havenmeester is in de maanden november, december, januari, februari en maart op wisselende dagen aanwezig. Hij is wel telefonisch bereikbaar op werkdagen via 0313-631434. De administratie is bereikbaar op de maandag en de donderdag tussen 9:00 en 14:00 uur via 0313 - 63 14 34.

2022 Activiteit
3 februari
donderdag (deel 1 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
16 februari
woensdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
10 maart
donderdag (deel 2 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
14 april
donderdag (deel 3 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
29 april
vrijdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Trainingsweekend Sailhorse
Evenemententerrein WSV Giesbeek
12 mei
donderdag (deel 4 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
9 juni
donderdag (deel 5 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
14 juli
donderdag (deel 6 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
8 september
donderdag (deel 7 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
13 oktober
donderdag (deel 8 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
8 november
dinsdag (deel 9 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
6 december
dinsdag (deel 10 / 10)
20:00 tot
22:00
ALV WSV Giesbeek
Ruumzicht
8 december
donderdag
20:00 tot
22:00
Bijeenkomst Wedstrijdcommissie
Lijzijde WSV Giesbeek
2023
1 januari
zondag
15:00 tot
16:00
Nieuwjaarsduik Giese Kop
Giese Kop
5 januari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
7 januari
zaterdag
15:00 tot
17:00
Winterbijeenkomst MBC
Ruumzicht
8 januari
zondag
14:30 tot
16:30
Nieuwjaarsreceptie 2023 in Ruumzicht
Ruumzicht
10 januari
dinsdag
20:00 tot
22:00
Bestuursvergadering
Lijzijde
16 januari
maandag
Start vooraanmelding CWO Valkzeillessen 2023
Website WSV Giesbeek
16 januari
maandag
19:30 tot
22:00
Algemene Ledenvergadering (ALV) 2023
Ruumzicht
18 januari
woensdag (deel 1 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
19 januari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
20 januari
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen: Vrouwen kunnen niet zeilen!
Lijzijde
23 januari
maandag (deel 1 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
24 januari
dinsdag
20:00 tot
22:00
Bestuursvergadering
Lijzijde
25 januari
woensdag (deel 2 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
30 januari
maandag (deel 2 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
1 februari
woensdag (deel 3 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
2 februari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
6 februari
maandag
19:00 tot
21:00
Overleg kielboot
Bestuurskamer
6 februari
maandag (deel 3 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
8 februari
woensdag (deel 4 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
13 februari
maandag (deel 4 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
15 februari
woensdag (deel 5 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
20 februari
maandag (deel 5 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
22 februari
woensdag (deel 6 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
24 februari
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen: koppels en krachten en typen zeilboten
Lijzijde
25 februari
zaterdag
10:00 tot
16:00
Rescuetraining voor vrijwilligers wedstrijdcommissie
WSV Giesbeek
27 februari
maandag (deel 6 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
1 maart
woensdag (deel 7 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
2 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
4 maart
zaterdag
10:00 tot
16:00
Rescuetraining voor vrijwilligers wedstrijdcommissie
WSV Giesbeek
6 maart
maandag (deel 7 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
8 maart
woensdag (deel 8 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
11 maart
zaterdag
08:30 tot
15:00
BHV Havenmeesters
Ruumzicht
11 maart
zaterdag
10:00 tot
17:00
LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie
Lijzijde WSV Giesbeek
12 maart
zondag
08:30 tot
17:00
ALV Cadet klasse
Lijzijde
12 maart
zondag
15:00 tot
17:00
Winterbijeenkomst MBC
Ruumzicht
13 maart
maandag (deel 8 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
15 maart
woensdag (deel 9 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
16 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
20 maart
maandag (deel 9 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
22 maart
woensdag (deel 10 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
24 maart
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen
Lijzijde
25 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
26 maart
zondag (deel 2 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
27 maart
maandag (deel 10 / 10)
20:00 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
30 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
31 maart
vrijdag
Openingsavond voor ingedeelde CWO Valkzeilers
Ruumzicht
2 april
zondag
09:30 tot
17:00
Surfwedstrijden
WSV Giesbeek
6 april
donderdag
10:00 Aftrap botenhuis politie
Lijzijde
11 april
dinsdag
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (boot vereniging)
WSV Giesbeek
11 april
dinsdag
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
13 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
15 april
zaterdag
09:30 tot
16:30
Startdag Sailability
Lijzijde
17 april
maandag
18:00 tot
21:00
Start zeilles Valk op de maandagavonden
Haven WSV Giesbeek
18 april
dinsdag
18:00 tot
21:00
Start zeilles Valk op de dinsdagavonden
Haven WSV Giesbeek
21 april
vrijdag
18:00 tot
21:00
Start zeilles Valk op de vrijdagavonden
Haven WSV Giesbeek
22 april
zaterdag (deel 1 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
23 april
zondag (deel 2 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
27 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
30 april
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Trainingsweekend Sailhorse
Evenemententerrein WSV Giesbeek
30 april
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
6 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
7 mei
zondag (deel 2 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
14 mei
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
18 mei
donderdag
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht MBC
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
19 mei
vrijdag
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht MBC
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
20 mei
zaterdag
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht MBC
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
21 mei
zondag
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht MBC
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
27 mei
zaterdag
15:00 tot
00:00
Pinksterweekend MBC Barbecue
Evenemententerrein WSV
28 mei
zondag
00:00 tot
13:30
Pinksterweekend MBC
Evenemententerrein WSV
2 juni
vrijdag (deel 1 / 3)
00:00 tot
23:59
Waterpolo de Breuly
3 juni
zaterdag (deel 2 / 3)
00:00 tot
23:59
Waterpolo de Breuly
4 juni
zondag (deel 3 / 3)
00:00 tot
23:59
Waterpolo de Breuly
4 juni
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
11 juni
zondag
Zeilwedstrijden voor open boten
17 juni
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
24 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Combi zeilwedstrijden (jeugd)
25 juni
zondag (deel 2 / 2)
Combi zeilwedstrijden (jeugd)
25 juni
zondag
Frieslanddag voor de Valkzeilers
Friesland
2 juli
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
16 juli
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
29 juli
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
13 augustus
zondag (deel 1 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
13 augustus
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
14 augustus
maandag (deel 2 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
15 augustus
dinsdag (deel 3 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
16 augustus
woensdag (deel 4 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
17 augustus
donderdag (deel 5 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
18 augustus
vrijdag (deel 6 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
20 augustus
zondag
Zeilwedstrijden voor open boten
26 augustus
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
10 september
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
16 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
17 september
zondag (deel 2 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
23 september
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
30 september
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
14 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
14 oktober
zaterdag
09:30 tot
16:30
Slotdag Sailability
Lijzijde
15 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Zeilwedstrijden voor open boten
 
 
 
 

Volg ons op


 

Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.

Activiteiten


 

FEB
8
LZ - Klein Vaarbewijs 2

Cursussen | 20:00 - 22:00 | deel 4 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

FEB
13
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen

Cursussen | 20:00 - 22:00 | deel 4 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

FEB
15
LZ - Klein Vaarbewijs 2

Cursussen | 20:00 - 22:00 | deel 5 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

FEB
20
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen

Cursussen | 20:00 - 22:00 | deel 5 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

FEB
22
LZ - Klein Vaarbewijs 2

Cursussen | 20:00 - 22:00 | deel 6 / 10 | Lijzijde WSV Giesbeek

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  heb je Nieuws?

© 2022 WSV Giesbeek