De administratie is bereikbaar op dinsdag tussen 9:00 en 17.00uur via 0313 - 63 14 34. Ons clubhuis Ruumzicht is op zaterdagen geopend van 10:00 tot 16:00 uur. Loop rustig binnen voor een kop koffie of thee of een heerlijke lunch. Tot vrijdag 21 juni kan er geen Diesel getanked worden wegens een technisch probleem. Vanaf 21 juni bent u weer van harte welkom.

2022 Activiteit
16 februari
woensdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
2023
5 januari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
16 januari
maandag
19:30 tot
22:00
Algemene Ledenvergadering (ALV) 2023
Ruumzicht
19 januari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
2 februari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
24 februari
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen: koppels en krachten en typen zeilboten
Lijzijde
2 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
11 maart
zaterdag
10:00 tot
17:00
LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie
Lijzijde WSV Giesbeek
16 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
18 maart
zaterdag
09:00 tot
13:00
Reanimatie en AED
Lijzijde WSV Giesbeek
18 maart
zaterdag
13:30 tot
15:30
Reanimatie en AED herhalingsles
Lijzijde WSV Giesbeek
24 maart
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen over zeiltrim
Lijzijde
25 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
10:30 tot
17:00
Openingswedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
26 maart
zondag (deel 2 / 2)
10:30 tot
17:00
Openingswedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
30 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
2 april
zondag
Indoor zeilles voor jeugd
Zwembad Biljoen in Velp
2 april
zondag
09:30 tot
17:00
Surfwedstrijden
WSV Giesbeek
11 april
dinsdag (deel 1 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
11 april
dinsdag
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (boot vereniging)
WSV Giesbeek
11 april
dinsdag (deel 1 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
12 april
woensdag (deel 1 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
12 april
woensdag (deel 1 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
13 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
15 april
zaterdag
09:30 tot
16:30
Startdag Sailability
Lijzijde
15 april
zaterdag (deel 1 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
17 april
maandag
18:30 tot
21:00
Start zeilles Valk op de maandagavonden
Haven WSV Giesbeek
18 april
dinsdag (deel 2 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
18 april
dinsdag (deel 2 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
18 april
dinsdag
18:30 tot
21:00
Start zeilles Valk op de dinsdagavonden
Haven WSV Giesbeek
19 april
woensdag (deel 2 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
19 april
woensdag (deel 2 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
19 april
woensdag
18:30 tot
21:00
Start vrijzeilen in Valken op de woensdagavonden
Haven WSV Giesbeek
20 april
donderdag
18:30 tot
21:00
Start zeilles Valk op de donderdagavonden
Haven WSV Giesbeek
22 april
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Aprilwedstrijden
WSV Giesbeek
22 april
zaterdag
09:00 tot
13:00
Reanimatie en AED
Lijzijde WSV Giesbeek
22 april
zaterdag (deel 2 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
22 april
zaterdag
13:30 tot
15:30
Reanimatie en AED herhalingsles
Lijzijde WSV Giesbeek
23 april
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Aprilwedstrijden
WSV Giesbeek
25 april
dinsdag (deel 3 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
25 april
dinsdag (deel 3 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
26 april
woensdag (deel 3 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
26 april
woensdag (deel 3 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
27 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
29 april
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Trainingsweekend Sailhorse
Evenemententerrein WSV Giesbeek
29 april
zaterdag (deel 3 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
30 april
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Trainingsweekend Sailhorse
Evenemententerrein WSV Giesbeek
30 april
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
2 mei
dinsdag (deel 4 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
2 mei
dinsdag (deel 4 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
3 mei
woensdag (deel 4 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
3 mei
woensdag (deel 4 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
6 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Giesbeek Cup
WSV Giesbeek
6 mei
zaterdag (deel 4 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
7 mei
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Giesbeek Cup
WSV Giesbeek
9 mei
dinsdag (deel 5 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
9 mei
dinsdag (deel 5 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
10 mei
woensdag (deel 5 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
10 mei
woensdag (deel 5 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
13 mei
zaterdag (deel 5 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
14 mei
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
16 mei
dinsdag (deel 6 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
16 mei
dinsdag (deel 6 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
17 mei
woensdag (deel 6 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
17 mei
woensdag (deel 6 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
18 mei
donderdag (deel 1 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
18 mei
donderdag
10:00 Eerste bijeenkomst op Hemelvaartsdag
19 mei
vrijdag (deel 2 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
20 mei
zaterdag (deel 3 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
20 mei
zaterdag (deel 6 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
21 mei
zondag (deel 4 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
23 mei
dinsdag (deel 7 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
23 mei
dinsdag (deel 7 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
24 mei
woensdag (deel 7 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
24 mei
woensdag (deel 7 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
27 mei
zaterdag (deel 7 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
27 mei
zaterdag
17:00 tot
00:00
Pinksterweekend MBC Barbecue
Evenemententerrein WSV
28 mei
zondag
00:00 tot
13:30
Pinksterweekend MBC Barbecue
Evenemententerrein WSV
30 mei
dinsdag (deel 8 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
30 mei
dinsdag (deel 8 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
31 mei
woensdag (deel 8 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
31 mei
woensdag (deel 8 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
3 juni
zaterdag (deel 8 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
4 juni
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
6 juni
dinsdag (deel 9 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
6 juni
dinsdag (deel 9 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
7 juni
woensdag (deel 9 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
7 juni
woensdag (deel 9 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
9 juni
vrijdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
10 juni
zaterdag (deel 9 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
11 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Juniwedstrijden
WSV Giesbeek
13 juni
dinsdag (deel 10 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
13 juni
dinsdag (deel 10 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
14 juni
woensdag (deel 10 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
14 juni
woensdag (deel 10 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
17 juni
zaterdag (deel 10 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
17 juni
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
20 juni
dinsdag (deel 11 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
20 juni
dinsdag (deel 11 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
21 juni
woensdag (deel 11 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
21 juni
woensdag (deel 11 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
24 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Combi Oost (zeilwedstrijden jeugd)
WSV Giesbeek
24 juni
zaterdag (deel 11 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
25 juni
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Combi Oost (zeilwedstrijden jeugd)
WSV Giesbeek
27 juni
dinsdag (deel 12 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 1
WSV Giesbeek
27 juni
dinsdag (deel 12 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
28 juni
woensdag (deel 12 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3
WSV Giesbeek
28 juni
woensdag (deel 12 / 12)
18:00 tot
20:30
Laser Pico les CWO 2 en 3 - eigen boot
WSV Giesbeek
1 juli
zaterdag (deel 12 / 12)
10:00 tot
12:30
Optimist les CWO 1, 2 en 3
WSV Giesbeek
2 juli
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
4 juli
dinsdag (deel 13 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
5 juli
woensdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
11 juli
dinsdag (deel 14 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
16 juli
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
18 juli
dinsdag (deel 15 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
25 juli
dinsdag (deel 16 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
29 juli
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
1 augustus
dinsdag (deel 17 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
8 augustus
dinsdag (deel 18 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
12 augustus
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
13 augustus
zondag (deel 1 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
14 augustus
maandag (deel 2 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
15 augustus
dinsdag (deel 3 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
15 augustus
dinsdag (deel 19 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
16 augustus
woensdag (deel 4 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
16 augustus
woensdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
17 augustus
donderdag (deel 5 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
18 augustus
vrijdag (deel 6 / 6)
Watersportkamp 2023
WSV Giesbeek
20 augustus
zondag
09:00 tot
17:00
Augustuswedstrijden
WSV Giesbeek
22 augustus
dinsdag (deel 20 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
26 augustus
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
29 augustus
dinsdag (deel 21 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
5 september
dinsdag (deel 22 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
10 september
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
12 september
dinsdag (deel 23 / 23)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen gevorderden (eigen boot)
WSV Giesbeek
14 september
donderdag (deel 1 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
16 september
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Septemberwedstrijden
WSV Giesbeek
17 september
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Septemberwedstrijden
WSV Giesbeek
23 september
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
00:00
Eindejaarstocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
23 september
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
24 september
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
00:00
Eindejaarstocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
28 september
donderdag
19:00 tot
23:00
Overleg
Lijzijde
28 september
donderdag (deel 2 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
30 september
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
2 oktober
maandag (deel 1 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
5 oktober
donderdag
19:30 tot
22:30
Overleg Kielbootcommissie
Lijzijde
9 oktober
maandag (deel 2 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
12 oktober
donderdag (deel 3 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
14 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Oktoberwedstrijden
WSV Giesbeek
14 oktober
zaterdag
09:30 tot
16:30
Slotdag Sailability
Lijzijde
15 oktober
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Oktoberwedstrijden
WSV Giesbeek
16 oktober
maandag (deel 3 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
20 oktober
vrijdag (deel 1 / 3)
Herfstkamp Cadet 2023
WSV Giesbeek
21 oktober
zaterdag (deel 2 / 3)
Herfstkamp Cadet 2023
WSV Giesbeek
22 oktober
zondag (deel 3 / 3)
Herfstkamp Cadet 2023
WSV Giesbeek
23 oktober
maandag (deel 4 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
26 oktober
donderdag (deel 4 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
30 oktober
maandag (deel 5 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
6 november
maandag (deel 6 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
9 november
donderdag (deel 5 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
10 november
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen Zeilen op de Waddenzee
Lijzijde
13 november
maandag (deel 7 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
20 november
maandag (deel 8 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
23 november
donderdag (deel 6 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
25 november
zaterdag
10:00 tot
12:30
LZ - Praktisch schiemannen
Ruumzicht
27 november
maandag (deel 9 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
6 december
woensdag (deel 10 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
7 december
donderdag (deel 7 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
11 december
maandag (deel 11 / 11)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
15 december
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Valkzeilen Test je theoretische kennis
Lijzijde
21 december
donderdag (deel 8 / 8)
20:00 tot
22:03
Repetitie avond Ruumsingers
2024
7 januari
zondag
15:00 tot
17:00
Nieuwsjaarsreceptie WSV Giesbeek
Ruumzicht
10 januari
woensdag (deel 1 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
12 januari
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Varen doe je samen
Lijzijde
15 januari
maandag
19:30 tot
22:00
Algemene Ledenvergadering (ALV) 2024
Ruumzicht
17 januari
woensdag (deel 2 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
18 januari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
20 januari
zaterdag
09:00 tot
11:00
Reanimatie en AED - herhalingstraining
Lijzijde WSV Giesbeek
20 januari
zaterdag
11:15 tot
13:15
Reanimatie en AED - herhalingstraining
Lijzijde WSV Giesbeek
24 januari
woensdag (deel 3 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
27 januari
zaterdag
09:00 tot
13:00
Reanimatie en AED
Lijzijde WSV Giesbeek
31 januari
woensdag (deel 4 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
1 februari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
3 februari
zaterdag (deel 1 / 3)
10:00 tot
13:00
J70 Theorieles
Lijzijde
4 februari
zondag
12:00 tot
17:00
ALV Cadet klasse
Lijzijde
5 februari
maandag (deel 1 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
7 februari
woensdag (deel 5 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
14 februari
woensdag (deel 6 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
15 februari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
16 februari
vrijdag (deel 1 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
16 februari
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Verslag van een zeilreis naar de Carieb
Lijzijde
18 februari
zondag (deel 2 / 3)
10:00 tot
13:00
J70 Theorieles
Lijzijde
19 februari
maandag (deel 2 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
21 februari
woensdag (deel 7 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
22 februari
donderdag
18:00 tot
20:00
Gemeente Zevenaar
Ruumzicht
26 februari
maandag (deel 3 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
27 februari
dinsdag
19:00 tot
22:00
Vergadering Zeilwedstrijdcie
Lijzijde WSV Giesbeek
28 februari
woensdag
Landelijke opschoondag
Haven en eilanden Leisureland
29 februari
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
3 maart
zondag (deel 3 / 3)
10:00 tot
13:00
J70 Theorieles
Lijzijde
4 maart
maandag (deel 4 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
6 maart
woensdag (deel 8 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
11 maart
maandag (deel 5 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
13 maart
woensdag (deel 9 / 9)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 2
Lijzijde WSV Giesbeek
14 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
15 maart
vrijdag
19:30 tot
22:30
Clubavond Wedstrijdzeilen en hoe werkt dat eigenlijk?
Lijzijde
16 maart
zaterdag
09:00 tot
13:00
LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie
Lijzijde WSV Giesbeek
16 maart
zaterdag
09:30 tot
16:30
Ribtraining voor vrijwilligers Sailability
16 maart
zaterdag
18:00 tot
22:00
ALV Nederlandse Wayfarer Associatie
Lijzijde
18 maart
maandag (deel 6 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
20 maart
woensdag
20:00 tot
22:00
Evenementencommissie vergadering
Lijzijde
23 maart
zaterdag
Kielboten optuigen
Haven voor de loods
23 maart
zaterdag
08:00 tot
14:00
BHV Havenmeesters
Lijzijde
23 maart
zaterdag
09:30 Rhederlaag Opschoondag
Haventerrein
23 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
10:30 tot
17:00
Openingswedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
24 maart
zondag
Start instructeurstraining kielboot
Haven
24 maart
zondag
09:00 tot
16:00
Cadettraining
Lijzijde
24 maart
zondag (deel 2 / 2)
10:30 tot
17:00
Openingswedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
25 maart
maandag (deel 7 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
27 maart
woensdag
19:30 tot
22:00
ZW xcoring
lijzijde
28 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
29 maart
vrijdag
20:00 tot
22:00
Openingsavond Kielboot zeillessen
Ruumzicht
1 april
maandag (deel 8 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
3 april
woensdag
20:00 tot
22:00
ZW scoring
Ljzijde
5 april
vrijdag
Workshop DWP kielboot
6 april
zaterdag
09:00 tot
16:00
Kick off zwaardboten
Lijzijde
8 april
maandag (deel 9 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
9 april
dinsdag
18:00 tot
23:00
IGOR vergadering
Ruumzicht
11 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
13 april
zaterdag
09:30 tot
16:30
Startdag voor vrijwilligers Sailability
Lijzijde
13 april
zaterdag
16:00 tot
18:00
Opening seizoen 2024 Vlag WSV Giesbeek hijsen
Vlaggenmast voor havenkantoor
15 april
maandag
Start voorjaarscursus kielboot
15 april
maandag (deel 10 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
20 april
zaterdag
09:00 tot
13:00
LZ - Cursus Basiscertificaat Marifonie
Lijzijde WSV Giesbeek
22 april
maandag (deel 11 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
23 april
dinsdag (deel 1 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
23 april
dinsdag (deel 2 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
24 april
woensdag (deel 1 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
24 april
woensdag (deel 1 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
24 april
woensdag (deel 1 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
25 april
donderdag (deel 1 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
25 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Repetitie avond Ruumsingers
Ruumzicht
26 april
vrijdag (deel 1 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
27 april
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Aprilwedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
27 april
zaterdag (deel 1 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
27 april
zaterdag (deel 1 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
28 april
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Aprilwedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
28 april
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
29 april
maandag (deel 12 / 12)
19:30 tot
22:00
LZ - Klein Vaarbewijs 1 maandagen
Lijzijde WSV Giesbeek
30 april
dinsdag (deel 3 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
1 mei
woensdag
14:00 tot
16:00
Opening Urban sportpark
1 mei
woensdag (deel 2 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
4 mei
zaterdag
11:00 tot
17:00
Reddingsbrigade Arnhem
Evenemententerrein
7 mei
dinsdag (deel 2 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
7 mei
dinsdag (deel 4 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
8 mei
woensdag (deel 2 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
8 mei
woensdag (deel 2 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
8 mei
woensdag
18:15 tot
20:00
Locatiebezoek gemeenteraad GEANNULEERD
Ruumzicht
8 mei
woensdag (deel 3 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
9 mei
donderdag (deel 1 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
10 mei
vrijdag (deel 2 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
10 mei
vrijdag
16:00 tot
23:59
Crefelder Yacht Club
Ligplaatsen in haven
11 mei
zaterdag (deel 3 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
12 mei
zondag (deel 4 / 4)
09:00 tot
00:00
Hemelvaarttocht Motorbootcommissie
Vaartocht buiten WSV Giesbeek
12 mei
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
14 mei
dinsdag (deel 3 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
14 mei
dinsdag (deel 5 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
15 mei
woensdag (deel 3 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
15 mei
woensdag (deel 3 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
15 mei
woensdag (deel 4 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
16 mei
donderdag (deel 2 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
17 mei
vrijdag (deel 2 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
18 mei
zaterdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
17:00
Meiwedstrijden
WSV Giesbeek
19 mei
zondag (deel 2 / 3)
09:00 tot
17:00
Meiwedstrijden
WSV Giesbeek
19 mei
zondag
17:00 tot
00:00
Pinksterweekend MBC + Klassieke schepen + alle leden Barbecue
Evenemententerrein WSV
20 mei
maandag (deel 3 / 3)
09:00 tot
17:00
Meiwedstrijden
WSV Giesbeek
21 mei
dinsdag (deel 4 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
21 mei
dinsdag (deel 6 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
22 mei
woensdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
22 mei
woensdag (deel 4 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
22 mei
woensdag (deel 4 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
22 mei
woensdag (deel 5 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
23 mei
donderdag (deel 3 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
24 mei
vrijdag (deel 3 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
25 mei
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
28 mei
dinsdag (deel 5 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
28 mei
dinsdag (deel 1 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
28 mei
dinsdag (deel 1 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
28 mei
dinsdag (deel 7 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
29 mei
woensdag (deel 5 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
29 mei
woensdag (deel 5 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
29 mei
woensdag (deel 6 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
30 mei
donderdag
16:00 tot
17:30
Bijeenkomst Triatlon Giesbeek
Ruumzicht
30 mei
donderdag (deel 4 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
31 mei
vrijdag (deel 4 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
1 juni
zaterdag
Rijnrace 2024
1 juni
zaterdag (deel 1 / 5)
09:00 tot
16:00
Jeugd Lesdag CWO Ervaren en gevorderd: Optimist en Laser Pico
WSV Giesbeek
1 juni
zaterdag (deel 2 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
1 juni
zaterdag
09:00 tot
17:00
Liemers Triatlon
Giese kop Rhederlaag
1 juni
zaterdag (deel 2 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
2 juni
zondag
09:00 tot
16:00
Cadettraining
Lijzijde
4 juni
dinsdag (deel 6 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
4 juni
dinsdag (deel 2 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
4 juni
dinsdag (deel 2 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
4 juni
dinsdag (deel 8 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
5 juni
woensdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
5 juni
woensdag (deel 1 / 4)
15:00 tot
17:00
Commissie wet en regelgeving
Lijzijde WSV Giesbeek
5 juni
woensdag (deel 6 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
5 juni
woensdag (deel 6 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
5 juni
woensdag (deel 7 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
6 juni
donderdag (deel 5 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
7 juni
vrijdag (deel 5 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
8 juni
zaterdag
09:00 tot
16:00
Cadet deelname combi
Lijzijde
8 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Combi Oost (zeilwedstrijden jeugd)
WSV Giesbeek
8 juni
zaterdag (deel 3 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
8 juni
zaterdag (deel 3 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
8 juni
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
9 juni
zondag
09:00 tot
16:00
Cadet deelname combi
Lijzijde
9 juni
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Combi Oost (zeilwedstrijden jeugd)
WSV Giesbeek
11 juni
dinsdag (deel 7 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
11 juni
dinsdag (deel 3 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
11 juni
dinsdag (deel 3 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
11 juni
dinsdag (deel 9 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
12 juni
woensdag (deel 7 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
12 juni
woensdag (deel 7 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
12 juni
woensdag (deel 8 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
13 juni
donderdag (deel 6 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
14 juni
vrijdag (deel 6 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
15 juni
zaterdag (deel 2 / 5)
09:00 tot
16:00
Jeugd Lesdag CWO Ervaren en gevorderd: Optimist en Laser Pico
WSV Giesbeek
15 juni
zaterdag (deel 4 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
15 juni
zaterdag (deel 4 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
16 juni
zondag
09:00 tot
17:00
Juniwedstrijden GEANNULEERD
WSV Giesbeek
18 juni
dinsdag (deel 8 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
18 juni
dinsdag (deel 4 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
18 juni
dinsdag (deel 4 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
18 juni
dinsdag
18:15 tot
23:59
MidZomerNacht Zeilen 2024
WSV Giesbeek
19 juni
woensdag (deel 8 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
19 juni
woensdag (deel 8 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
19 juni
woensdag (deel 9 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
20 juni
donderdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
20 juni
donderdag (deel 7 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
21 juni
vrijdag (deel 7 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
22 juni
zaterdag (deel 3 / 5)
09:00 tot
16:00
Jeugd Lesdag CWO Ervaren en gevorderd: Optimist en Laser Pico
WSV Giesbeek
22 juni
zaterdag (deel 5 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
22 juni
zaterdag (deel 5 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
23 juni
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
25 juni
dinsdag (deel 9 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
25 juni
dinsdag (deel 5 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
25 juni
dinsdag (deel 5 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
25 juni
dinsdag (deel 10 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
26 juni
woensdag (deel 9 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
26 juni
woensdag (deel 9 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
26 juni
woensdag (deel 10 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
27 juni
donderdag (deel 8 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
28 juni
vrijdag (deel 1 / 3)
09:00 tot
00:00
Wayfarer Club
Evenemententerrein
28 juni
vrijdag
09:00 tot
00:00
WSV VADA weekend kamp
Evenemententerrein
28 juni
vrijdag (deel 8 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
29 juni
zaterdag
00:00 tot
00:00
WSV VADA weekend kamp
Evenemententerrein
29 juni
zaterdag (deel 4 / 5)
09:00 tot
16:00
Jeugd Lesdag CWO Ervaren en gevorderd: Optimist en Laser Pico
WSV Giesbeek
29 juni
zaterdag (deel 6 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
29 juni
zaterdag (deel 6 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
29 juni
zaterdag (deel 2 / 3)
09:00 tot
00:00
Wayfarer Club
Evenemententerrein
30 juni
zondag
00:00 tot
17:00
WSV VADA weekend kamp
Evenemententerrein
30 juni
zondag (deel 3 / 3)
09:00 tot
00:00
Wayfarer Club
Evenemententerrein
2 juli
dinsdag (deel 10 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
2 juli
dinsdag (deel 6 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
2 juli
dinsdag (deel 6 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
2 juli
dinsdag (deel 11 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
3 juli
woensdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
3 juli
woensdag (deel 10 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
3 juli
woensdag (deel 10 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
3 juli
woensdag (deel 11 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
4 juli
donderdag (deel 9 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
5 juli
vrijdag (deel 9 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
6 juli
zaterdag (deel 5 / 5)
09:00 tot
16:00
Jeugd Lesdag CWO Ervaren en gevorderd: Optimist en Laser Pico
WSV Giesbeek
6 juli
zaterdag (deel 7 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
6 juli
zaterdag (deel 7 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
7 juli
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
9 juli
dinsdag (deel 7 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
9 juli
dinsdag (deel 7 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
9 juli
dinsdag (deel 12 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
10 juli
woensdag (deel 12 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
13 juli
zaterdag
Instructeursbbq kielboot
16 juli
dinsdag (deel 13 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
17 juli
woensdag (deel 13 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
20 juli
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
21 juli
zondag
09:00 tot
16:00
Cadettraining
Haven
23 juli
dinsdag (deel 14 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
24 juli
woensdag (deel 14 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
30 juli
dinsdag (deel 15 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
31 juli
woensdag (deel 15 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
4 augustus
zondag (deel 1 / 6)
Watersportkamp 2024 GEANNULEERD
WSV Giesbeek
4 augustus
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
5 augustus
maandag (deel 2 / 6)
Watersportkamp 2024 GEANNULEERD
WSV Giesbeek
6 augustus
dinsdag (deel 3 / 6)
Watersportkamp 2024 GEANNULEERD
WSV Giesbeek
6 augustus
dinsdag (deel 16 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
7 augustus
woensdag (deel 4 / 6)
Watersportkamp 2024 GEANNULEERD
WSV Giesbeek
7 augustus
woensdag (deel 16 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
8 augustus
donderdag (deel 5 / 6)
Watersportkamp 2024 GEANNULEERD
WSV Giesbeek
9 augustus
vrijdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
9 augustus
vrijdag (deel 6 / 6)
Watersportkamp 2024 GEANNULEERD
WSV Giesbeek
13 augustus
dinsdag (deel 17 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
14 augustus
woensdag (deel 17 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
17 augustus
zaterdag
09:00 tot
17:00
Dag van de Watersport
Havengebied en strand
17 augustus
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
20 augustus
dinsdag (deel 11 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
20 augustus
dinsdag (deel 18 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
21 augustus
woensdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
21 augustus
woensdag (deel 2 / 4)
15:00 tot
17:00
Commissie wet en regelgeving
Lijzijde WSV Giesbeek
21 augustus
woensdag (deel 11 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
21 augustus
woensdag (deel 11 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
21 augustus
woensdag (deel 18 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
22 augustus
donderdag (deel 10 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
23 augustus
vrijdag (deel 10 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
24 augustus
zaterdag (deel 8 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
24 augustus
zaterdag (deel 8 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
25 augustus
zondag
09:00 tot
17:00
Augustuswedstrijden
WSV Giesbeek
25 augustus
zondag
09:00 tot
17:00
Gelderse sport federatie Cultuur
27 augustus
dinsdag (deel 12 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Basis
WSV Giesbeek
27 augustus
dinsdag (deel 19 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
28 augustus
woensdag (deel 12 / 12)
18:00 tot
21:00
Jeugd Catamaran Race Training
WSV Giesbeek
28 augustus
woensdag (deel 12 / 12)
18:00 tot
21:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Basis
WSV Giesbeek
28 augustus
woensdag (deel 19 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
29 augustus
donderdag (deel 11 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Laser Pico les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
30 augustus
vrijdag (deel 11 / 11)
18:00 tot
21:00
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
31 augustus
zaterdag (deel 9 / 9)
09:00 tot
12:00
Jeugd Optimist les CWO Basis
WSV Giesbeek
31 augustus
zaterdag (deel 9 / 9)
09:00 tot
12:00
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd
WSV Giesbeek
31 augustus
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
3 september
dinsdag (deel 8 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
3 september
dinsdag (deel 8 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
3 september
dinsdag (deel 20 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
4 september
woensdag (deel 20 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
7 september
zaterdag
09:00 tot
16:00
Feestelijke afsluiting en diploma's zwaardboot CWO zeilen
WSV Giesbeek
10 september
dinsdag (deel 9 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (boot vereniging)
WSV Giesbeek
10 september
dinsdag (deel 9 / 9)
18:00 tot
21:00
Laser zeilen volwassenen (eigen boot)
WSV Giesbeek
10 september
dinsdag (deel 21 / 21)
18:30 tot
21:30
Vrijzeilen dinsdagavond
Haven WSV Giesbeek
11 september
woensdag (deel 21 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
13 september
vrijdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
14 september
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Septemberwedstrijden
WSV Giesbeek
15 september
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Septemberwedstrijden
WSV Giesbeek
15 september
zondag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
17 september
dinsdag (deel 1 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
18 september
woensdag (deel 22 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
22 september
zondag
Seizoensafsluiting: dagje zeilen en lunch kielboot
24 september
dinsdag (deel 2 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
25 september
woensdag
Groepszeildag Sailability
WSV Giesbeek
25 september
woensdag (deel 3 / 4)
15:00 tot
17:00
Commissie wet en regelgeving
Lijzijde WSV Giesbeek
25 september
woensdag (deel 23 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
28 september
zaterdag
10:00 tot
17:00
Sailability zeildag
WSV Giesbeek
1 oktober
dinsdag (deel 3 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
2 oktober
woensdag (deel 24 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
8 oktober
dinsdag (deel 4 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
9 oktober
woensdag (deel 25 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
15 oktober
dinsdag (deel 5 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
16 oktober
woensdag (deel 26 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
19 oktober
zaterdag
Kielboten schoonmaken
19 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Oktoberwedstrijden
WSV Giesbeek
19 oktober
zaterdag
09:30 tot
16:30
Slotdag voor vrijwilligers Sailability
Lijzijde
20 oktober
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Oktoberwedstrijden
WSV Giesbeek
22 oktober
dinsdag (deel 6 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
23 oktober
woensdag (deel 27 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
26 oktober
zaterdag
Kielboten winterklaar maken
26 oktober
zaterdag
10:30 tot
12:30
Commissie wet en regelgeving
Lijzijde WSV Giesbeek
27 oktober
zondag
09:30 tot
17:00
Surfwedstrijden
WSV Giesbeek
29 oktober
dinsdag (deel 7 / 7)
12:30 tot
16:00
Vrijzeilen dinsdagmiddag
Haven WSV Giesbeek
30 oktober
woensdag (deel 28 / 28)
20:00 tot
22:00
Woensdagavondcompetitie
Lijzijde
13 november
woensdag
Najaarsvergadering kielboten
27 november
woensdag (deel 4 / 4)
15:00 tot
17:00
Commissie wet en regelgeving
Lijzijde WSV Giesbeek
2025
20 januari
maandag
19:30 tot
23:00
Algeme Leden Vergadering 2025
Ruumzicht
 
 
 
 

Volg ons op


 

Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.

Activiteiten


 

JUN
14
Jeugd Cadet les CWO Ervaren en Gevorderd

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 18:00 - 21:00 | deel 6 / 11 | WSV Giesbeek

JUN
15
Jeugd Lesdag CWO Ervaren en gevorderd: Optimist en Laser Pico

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 09:00 - 16:00 | deel 2 / 5 | WSV Giesbeek

JUN
15
Jeugd Optimist les CWO Basis

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 09:00 - 12:00 | deel 4 / 9 | WSV Giesbeek

JUN
15
Volwassenen Laser Radiaal les CWO Ervaren en Gevorderd

Zwaardbootzeilen (Cadet, Optimist, Laser, L. pico) | 09:00 - 12:00 | deel 4 / 9 | WSV Giesbeek

JUN
16
Juniwedstrijden

Zeilwedstrijden | 09:00 - 17:00 | WSV Giesbeek

Contact


 

ADRES

  • Watersportvereniging Giesbeek
  • Havenweg 4
  • 6987 EP Giesbeek

TELEFOON

  heb je Nieuws?

© 2022 WSV Giesbeek